13 sept, Nikki Strooband, Weesp

13 sept, Demylee Hoogendijk, Muiden

11 sept, Yamalaldin Kalaf,Weesp

06 sept, Marijn de Ruijter, Amsterdam

04 sept, Gijs Maaskant (BE) Muiden

04 sept, Jaap Wesselman, Weesp

01 sept, Jeremy Wiersma, Huizen

29 aug, Miranda Sikking, Weesp

22 aug, Jan Schulte (BE) Weesp

17 aug, Jasmijn Cuppen, Nigtevecht

15 aug, Johnny v Hemert (BE) Weesp

04 aug, Melissa Dirksen, Weesp

28 juli, Denisse Lopez, Almere

26 juli, Sharifa Dest, Almere

25 juli, Sherma Bissesar, Weesp

24 juli, Naomi Negash, Weesp

21 juli, Elise Miltenburg, Muiden

17 juli, Silvana v Lambalgen, Hilversum

12 juli, Emma Oudmaijer, Weesp

07 juli, Jacob Franse (BE) Ned den Berg

04 juli, Cheyenne Vriens, Weesp

03 juli, Alexander Hoetmer (BE) Bussum

30 juni, Bernd de Groot, Weesp

29 juni, Renske Zeldenrijk (BE) Baambrugge

23 juni, Mandy Methorst, Amsterdam

16 juni, Jesse Groenendaal, Weesp

15 juni, Donny Hijzelendoorn, Weesp

14 juni, Pelle v Braak, Weesp

14 juni, Chantal v Raaij, Weesp

08 juni, Nathalie Petr1, Nigtevecht

01 juni, Hans Kok (BE) Hilversum

01 juni, Sven Bessels, Huizen

29 mei, Floor ter Haar, Weesp

22 mei, Lennon Hermans, Driemond

22 mei, Rijk Broertjes, Weesp

22 mei, Roos de Boer, Weesp

19 mei, Inez Caris, Rozenburg

17 mei, Jacob Worm, Weesp

16 mei, Mitchel Jansen (BE) Weesp

15 mei, Ninfa Simon, Almere

12 mei, Marc v/d Zwaan, Weesp

09 mei, Benjamin Nieuwehuizen, Weesp

08 mei, Steven Vrouwenvelder, Almere

08 mei, Mees Nagelhout, Weesp

02 mei, Jody Robbers (BE) Huizen

01 mei, Heleen Rol (BE) Muiden

25 apr, Nadia Portier, Almere

24 apr, Nadine Jonkhart, Nigtevecht

20 apr, Bartus v/d Kamp (BE) Muiden

20 apr, Tim Thijssen, Nigtevecht

12 apr, Hugo Wilhelm, Almere

10 apr, Rik Bekebrede, Weesp

10 apr, Chelle Roelvink, Weesp

07 apr, Thomas Kooyman (BE) Weesp

07 apr, Kiki Vermeulen, Amsterdam

06 apr, Jasper Swier, Weesp

04 apr, Daan Bijl, Weesp

03 apr, Nick Groenendaal (BE) Driemond

03 apr, Tim Bonouvrié, Weesp

31 mrt, Joussef Abakkouy, Weesp

30 mrt, Tatum van Vliet, Weesp

27 mrt, Thomas Duijn (BE) Almere

24 mrt, Mike Dijkgraaf, Weesp

23 mrt, Mariëlle Pronk, Naarden

22 mrt, Lisa Botman (BE) Diemen

20 mrt, Saskia v Apeldoorn, Amsterdam

17 mrt, Maarten v/d Kemp, Weesp

13 mrt, Ole Brink, Weesp

13 mrt Bert Gentenaar (BE) Weesp

10 mrt, Andrea Hutani, Weesp

10 mrt, Matthijs Mulder, Weesp

09 mrt, Lorraine de Vries, Weesp

08 mrt, Marco Tiggelman (BE) Almere

07 mrt, Maud Aubel, Weesp

06 mrt, Leon Krabbe, Weesp

06 mrt, Ashley Rijst, Weesp

03 mrt, Arianne Hoogenhout, Abcoude

02 mrt, Laura Huinink, Nigetevecht

02 mrt, Axel v Engen, Weesp

02 mrt, Robin Waarts, Weesp

01 mrt, Kristof v Kamperdijk, Weesp

27 feb, Enzo v Splunter (BE) Amstelhoek

20 feb, Michaja v Capel, Weesp

16 feb, Sterre Wink, Muiden

15 feb, Sanne v Dalen, Weesp

13 feb, Justin Ruijpers, Driemond

06 feb, Tim v Elk, Driemond

06 feb, Anja Bekema, Weesp

02 feb, Florianne v Schaardenburgh, Muiden

01 feb, Blanche Jibikila, Hilversum

31 jan, Mark Kapel, Weesp

30 jan, Pim Lamme, Ned den Berg

30 jan, Paulien Lous, Weesp

27 jan, Ilse Liefting, Weesp

25 jan, Iris Haas, Weesp

24 jan, Jordi Varkevisser, Weesp

23 jan, Roel Krekels, Nigtevecht

23 jan, Michelle v Vliet, Weesp

20 jan, Julian Rademaker, Weesp

18 jan, David v/d Zande, Weesp
Met vlag en Wimpel

16 jan, Mike Pronk (BE) Amsterdam

11 jan, Sietse den Haan, weesp

09 jan, Maaike Groeneveld (BE) Weesp

09 jan, Eline Wiersma, Ned den Berg

27 dec, Jonah Lemke, Weesp

23 dec, Joep Otten, Weesp

23 dec, Sidney Jansen, Weesp

23 dec, Nathan Prins, Emmeloord

22 dec, Irina Montanus, Weesp

21 dec, Kevin Roolker, Diemen

20 dec, Benth Grijpink, Weesp

19 dec, Naomie de Groot, Loosdrecht

16 dec, Arjan Meijer, Driemond

16 dec, Nina v Velsen, Weesp

13 dec, Ruby Geertsma, Weesp

13 dec, Loyd Grotenhuis, Weesp

12 dec, Ahmed Hassan (BE) Hilversum

12 dec, José Garcia, Weesp

09 dec, Kayleigh v/d Steeg, Baarn

02 dec, Ruby Rademaker, Weesp

01 dec, Brend Boorsma, Weesp

01 dec, Daniël Donker, Weesp

25 nov, Anoek de Graaf, Weesp

24 nov, Pieter Willems, Muiden

21 nov. Roy v Vliet (BE) Weep

21 nov, Joanita v Santen, Weesp

15 nov, Sophia Voogel, Weesp

14 nov, Daniél Stijns, Weesp

14 nov, Serginio Amelo (BE) Weesp

31 okt, Sophie v/d Kamp, Muiden

28 okt, Aysha Groen, Weesp

28 okt, Kimberly Koenders, Muiderberg

27 okt, Martin v/d Weide, Nigtevecht

17 okt, Hylkia v/d Kroon (BE) Weesp

13 okt, Jamie Blom, Nigtevecht

13 okt, Timo Groos, Weesp

12 0kt, Bibi v/d Vliet, Weesp

11 okt, Milan Alkaisy, Weesp

10 okt, Jacob v Heiningen, Weesp

07 okt, Daniél Da Costa, Weesp

05 okt, Susanne Dienske, Muiden

04 okt, Nikki Lauterslager, Nigtevecht

23 sept, Myrthe Kelder, Weesp

22 sept, Lucas Schrijvers, Driemond

19 sept, Marije Wentink, Weesp

16 sept, Charley Seegers, Weesp

15 sept, Jordi v/d Bosch, Weesp

13 sept, Anton Oosterbroek, Muiden

13 sept, Stefan Molenaars, Amsterdam

12 sept, Myrthe Datema, Weesp

06 sept, Tess Strck, Amsterdam

05 sept, Robert v Meeren (BE) Weesp

05 sept, Amber Sterenborg, Weesp

29 aug, Janneke v/d Bosch, Weesp

25 aug, Daan Borsje, Weesp

16 aug, Lance Nijlunsing, Amsterdam

08 aug, Jitse Morrema (BE) Weesp

29 juli, Marco de Vries (BE) Blaricum

28 juli, Jasmin Dekker, Weesp

25 juli, Tonny Benson (BE) Amsterdam

21 juli, Thom Seinen, Weesp

18 juli, Joost Konert, Weesp

12 juli, Jorik Huisman, Weesp

06 juli, Leeyanne Lette, Weesp

04 juli, Peter de Jong (BE) den Dolder

30 juni, Merel Timmer, Muiden

27 juni, Robert Braam (BE) Bussum

24 juni, Pieter de Rijk (BE) Amsterdam

22 juni, Jeroen v Dijk, Nigtevecht

22 juni, Stefan Duikersloot, Weesp

20 juni, Priscilla Brughuis, Weesp

17 juni, Bas Thijssen, Nigtevecht

16 juni, Mohammed Kazouri (BE) Amsterdam

16 juni, Kendra Verschuur, Muiderberg

14 juni, Nina Akkerman, Diemen

07 juni, Kaylee Ruitenbeek, Weesp

01 juni, Sijbren Bakker (BE) Weesp

01 juni, Sterre Harmsen, Nigtevecht

27 mei, Evita den Hartog (BE) Abcoude

24 mei, Jerrel v/d Poel, Weesp

23 mei, Thomas Lieverts, Weesp

20 mei, Sybren Bierman, Weesp

19 mei, Rick v/d Wurff, Weesp

13 mei, Désirée Schaft, Muiden

11 mei, Gerben v/d Meer, Weesp

09 mei, Jeffrey Wind (BE) Ouderkerk a/d Amstel

09 mei, Lenny Johnson, Weesp

02 mei, John Fontaine (BE) Hilversum

25 apr, Martha Gambirasio, Ned den Berg

25 apr, Daan v Roemburg, Nigtevecht

22 apr, Jan v Rennes (BE) Loenen a/d Vecht

21 apr, Lois Gorter, Weesp

20 apr, Ilse v/d Berg, Weesp

19 apr, Jasmijn v/d Heisteeg, Weesp

19 apr, Kaylee de Vries, Weesp

19 apr, Coen Buijsman, Nigtevecht

18 apr, Johan Rebergen (BE) Weesp

15 apr, Rob v Rees (BE) De Bilt

15 apr, Tycho Berends, Almere

13 apr, Tommy v/d Heuvel (BE) Muiden

13 apr, Frank Postma, Weesp

13 apr, Eva Metz, Weesp

12 apr, Bas v Kesteren, Weesp

12 apr, Lars v/d Zee, Weesp

11 apr, Jeroen Soethout, Amsterdam

08 apr, Quirinus v Velzen (BE) H I Ambacht

08 apr, Pauline Grijpink, Weesp

07 apr, Bart Ufkes (BE) Weesp

07 apr, Emma Wllems, Muiden

06 apr, Jolanda Lekkerkerker, Driemond

04 apr, Karel Beukema, Nigtevecht

31 mrt, Jessie Duikersloot, Weesp

24 mrt, Bapke v/d Brink, Muiden

21 mrt, Joey Ravestein (BE) Abcoude

21 mrt, Louis de Geer, Weesp

21 mrt, Famke Nauta, Muiderberg

14 mrt, Emily Daniéls, Weesp

14 mrt, Melissa Costello, Weesp

10 mrt, Stijn Matla, Weesp

08 mrt, Nick Groenendaal, Driemond

08 mrt, Naomi Breurken, Amsterdam

04 mrt, Sarah Rezk, Driemond

29 febr, Lars Kamerbeek (BE) Weesp

25 febr, Jelle Blaauwgeers (BE) Abcoude

25 febr, Jeffrey de Jong, Weesp

25 febr, Jitta v Ravenzwaaij, Weesp

23 febr, Matthijs v/d Himst, Muiden

11 febr, Jerfan Dardogan (BE) Assendelft

08 febr, Maria Hogenhout, Abcoude

02 febr, Amber Schuhmacher, Driemond

01 febr, Daphne Bismeijer, Weesp

01 febr, Hidde v/d Bos, Weesp

27 jan, Davey Kool (BE) Almere

27 jan, Jolise Scholte, Weesp

26 jan, Matthijs Snel, Nigtevecht

25 jan, Arthur Appelman, Weesp

20 jan, Michael v Nes, Weesp

18 jan, Niels v/d Galién (BE) Wageningen

18 jan, Daisy v Rijn, Weesp

11jan, Samantha Binsma, Amsterdam

08 jan, Lieke Noij, Weesp

05 jan, Anouschka Wiersma, Ned den Berg

31 dec, Olivier Schaefers, Weesp

29 dec, Esther Verweij, Weesp

24 dec, Aiken Somberg, Weesp

22 dec, Joost Franssen, Nigtevecht

21 dec, Yordali Sanchez, Amsterdam

18 dec, Brittany Versteeg, Weesp

18 dec, Gwen Pacudan, Muiden

17 dec, Bastian Tamminga, Weesp

15 dec, Daan Kuperus (BE) Laren

15 dec, Oscar de Haan, Almere

15 dec, Kimberley van Elk, Weesp

10 dec, Katja Wiedijk, Nigtevecht

09 dec, Puck Stricker, Muiden

08 dec, Stephanus Vlaanderen (BE) Amsterdam

03 dec, Iris Oosting, Driemond

03 dec, Marijn v/d Heiden, Muiden

03 dec, Willard v/d Zanden, Weesp

02 dec, Sjoerd Bossenbroek, Weesp

30 nov,Jesse Lamme, Ned den Berg

26 nov, Debbie Uding, Weesp

25 nov, Pieter v/d Griend, Weesp

24 nov, Mandy Buitendijk, Weesp

20 nov, Iris de Waard, Weesp

18 nov, Job Henschen (BE) Baarn

17 nov, Richionell Franken, Weesp

11 nov, Oscar Heijdra, Muiden

10 nov, Ewoud Velu (BE) Blaricum

09 nov, Tara Lakeman, Weesp

05 nov, Nienke Schuurman, Weesp

03 nov, Marcus Scholtz, Weesp

28 okt, Nikolai v/d Have, Weesp

28 okt, Channa Overbeek, Weesp

27 okt, Max de Rijk, Weesp

26 okt, Milo Meijer (BE) Haarlem

26 okt, Anne v Wijk, Amsterdam

23 okt, Rosa Beening, Ned den Berg                   

22 okt, Pien Haahman, Amsterdam

20 okt, Etien Lieverst (BE) Weesp 

19 okt, Gert-Jan Mintjes, Almere

14 okt, Frank Meijer, Muiden

12 okt, Lennard Peerenboom, Almere

07 okt, Annabel Hooijer, Weesp

05 okt, Shannen de Vos, Driemond

05 okt, Dominique Luursema, Nigtevecht

02 okt, Kimberley Sassen, Almere

02 okt, Rosanne v Stuivenberg (BE) Nigtevecht

30 sept, Gerrit de Busser, Weesp

28 sept, Latifa Sayfaoui, Nigtevecht

24 sept, Geoffrey v Heusden (BE) Weesp

24 sept, Vera Meijer, Muiden

22 sept, Job v Voorst, Weesp

21 sept, Susanna Elzerman, Driemond

16 sept, Fabian v Zwam (BE) Huizen

14 sept, Dennis v/d Akker (BE) Weesp

09 sept, Beau ter Steege, Muiden

08 sept, Ruben Rullmann, Weesp

04 sept, Robin Rutten, Weesp

03 sept, Olga Bonneveld, Muiden

02 sept, Stephanie v Dullemen, Weesp

01 sept, Bouwe Brink, Weesp

28 aug, Koen v/d Loo, Weesp

26 aug, Pim Bakker, Weesp

24 aug, Floor Herremans, Weesp

11 aug, Kayleigh Wooninck, Weesp

11 aug, Fieke de Hart, Weesp

28 juli, Mark Herremans, Weesp

16 juli, Youri Kramer, Weesp

15 juli, Khadija Kariouh, Weesp

15 juli Erik Vermeulen, Driemond

09 juli, Sterre Overbeek, Weesp

09 juli, Celine Goslinga, Weesp

02 juli, Yorick v/d Pas, Weesp

02 juli, Claire Jessurun, Weesp

01 juli, Urja Khurana, Weesp

30 juni, Rosa Ter Steege, Muiden

26 juni, Floor v Dalen (BE) Bussum

23 juni, Ivar Lówe, Almere

23 juni, Lee Mei, Weesp

22 juni, Susanne Lentelink (BE) Weesp

22juni, Wietske de Hart, Weesp

19 juni, Amy v Zwieten, Muiden

18 jnui, Martinus Pouw (BE) Almere

18 juni, Alex Mackay, Muiderberg

17 juni, Jurgen Jonkers,Weesp

15 juni, Ruben v Wijngaarden, Nigtevecht

15 juni, Melvin Koenderik (BE) Weesp

12 juni, Rick Schneider, Weesp

09 juni, Janna Grijpink, Weesp

09 juni, Michelle de Jong, Driemond

08 juni, Bob v Hoolwerff (BE) Hilversum

28 mei, Maaike v/d Bos, Weesp

27 mei, Mohamed Maach, Weesp

22 mei, Foud Chmila (BE) Almere

21 mei, Tim de Zeeuw, Weesp

20 mei, Tiffany Clein, Driemond

19 mei, Marvin Jansen, Weesp

12 mei, Jesse Verheul, Nigetevecht

12 mei, Franka Beuming, Weesp

11 mei, Jay de Bruin, Weesp

11 mei, Koen Rademaker, Weesp

07 mei, Job Wink, Muiden

01 mei, Christiaan Esser (BE) Amstelveen

29 apr, John Vonk, Nigtevecht

23 apr, Peter Esser (BE) Hilversum

22 apr, Nick Voogt Weesp

21 apr, Melle v Dammen, Hilversum

21 apr, David Blankestijn, Muiden

17 apr, Jurjen Galién, Muiden

16 apr, Thomas Dijkman, Weesp

15 apr, Jan Bomhof (BE) Amsterdam

15 apr, Gerike v/d Bosch, Muiden

14 apr, Giulia v Ommeren, Weesp 

14 apr, Eveline Wilms, Weesp

13 apr, Dewi Kemper, Weesp

 10 apr, Tamara v Wankum (BE) Weeap

02 apr, Melissa Lakeman (BE)  Weesp

o1 apr, Sam Swankhuizen, Weesp

31 mrt, Glenn de Vries, Weesp

30 mrt, Pieter de Keizer (BE) De Meern

30 mrt, Melinda Kettenburg, Almere

26 mrt, Frank de Jong, Driemond

25 mrt, Willem Bloemendaal, Weesp

24 mrt, Noah Snel, Weesp

23 mrt, Anoek Dijkman, Weesp

19 mrt, Astrid Delhaes (BE) Amsterdam

19 mrt, Alisa Gadzhieva, Weesp

16 mrt, Katarzyna Griffioen, Weesp

16 mrt, Martin Zuijderhoudt (BE) Amstelveen

13 mrt, Andre Finsy (BE) Kudelstaart

12 mrt, Shannon de Heer, Weesp

12 mrt, Jennifer Sanchez, Amstelveen

10 mrt, Fleur Bastiaens, Weesp

06 mrt, Pim Beenken, Weesp

26 febr, Bonita van Es, Weesp

20 febr, Naomi Ruitenbeek, Weesp

20 febr, Annemieke de Rooij, Weesp

20 febr, Thomas v/d Manden, Weesp

19 febr, Willem den Uijl (BE) Weesp

18 febr, Anna Miltenburg, Weesp

17 febr, Jesse schilder, Weesp

13 febr, Willis Houtman, Muiderberg

12 febr, Wouter Wormhout, Muiderberg

12 febr, Tessa Rensenbrink, Nigtevecht

11 febr, Eva van Bastelaar, Weesp

10 febr, Jimmy Snoek, Weesp

05 febr, Ronald Seijsener (BE) Ned den Berg

05 febr, Leroy Koorndijk, Weesp

03 febr, Davey van Aalderen, Weesp

03 febr, Mabel Verheul, Nigtevecht

02 febr,

30 jan, Eduardo van Ommeren,Weesp

30 jan, Jamie v/d Woude, Almere

30 jan, Hessel Kortekaas, Muiderberg

29 jan, Emma Thomason, Weesp

27 jan, Ryan van Vliet, Driemond

26 jan, Roos van Vugt, Weesp

21 jan, Laura Krabbe, Weesp

20 jan, Oualid Yakhlaf, Weesp

15 jan, Quirine van Engen, Weesp

14 jan, Leo Heijdra (BE) Muiden

13 jan, Simon Akkerman, Weesp

09 jan, Maureen Timmer, Weesp

06 jan, Michelle Trautig (BE) Deurne

05 jan, Nina Kersbergen, Nigtevecht

05 jan, Eva Spin, Weesp

05 jan, Nouelle v Rongen, Driemond

31 dec, Melonie Schouten

24 dec, Tim de Graaf, Weesp

17 dec, Marco Snel, Ned den Berg

17 dec, Wesley Floore, Weesp

08 dec, Dylan Berends (BE) Weesp

03 dec, Joery v/d Akker, Weesp 

28 nov, Priscilla Goebert, Almere

27 nov, Tim Krysiak, Weesp

 26 nov, Irma Aalberts, Nigtevecht

26 nov, Job Vermeulen, Driemond

25 nov, Roy de Bruin (BE) Nigtevecht

20 nov, Thaddeus Pos, Weesp

18 nov, Kim Veraar, Weesp

 13 nov, Amber Sibbing, Ned den Berg

13 nov, Fernando Snoek, Weesp

12 nov, Kiki Koster (BE) Naarden

10 nov, Isabel Kerkhof, Almere

10 nov, Danique Meester, Muiden

31 okt, Jasper Hewitt, Weesp

30 okt, Angela Botman, Weesp

28 okt, Moniek v/d Gijp (BE) Almere

28 okt, Sean Kouffeld, Amsterdam (ZO)

23 okt, Montana Roelvink, Weesp

22 okt, Robin v/d Berg (BE) Weesp

21 okt, Martin Stork, Weesp

17 okt, Ridder Houtman, Muiderberg

16 okt, Rosanne Stuivenberg, Nigtevecht

16 okt, Sandra Schooerwoerd, Nigtevecht

16 okt, Melonie Backer, Weesp

15 okt, Norbert Tholen (BE) Weesp

10 okt, Inge Wessel, Weesp

03 okt, Danna Meiri (BE) Weesp

02 okt, Mathew Welson, Weesp

30 sept, Vera Spijker, Weesp

23 sept, Isabel v Laar, Weesp

22 sept, Daan Mulder, Weesp

08 sept, Max Horrée, Weesp

03 sept, Minke v Dijk, Driemond

29 aug, Nienke Harte, Weesp

27 aug, Tom v/d Berg, Weesp

27 aug, Lute Biesheuvel, Weesp

26 aug, Bas v/d Eersten, Muiden

19 aug, Robert Lodewijks, Weesp

14 aug, Rijk Houtman, Muiderberg

04 aug, Amber Nagelhout, Weesp

31 juli, Nikki Mons, Weesp

24 juli, Zowie Impellizzeri, Weesp

23 juli, Christel Pronk, Driemond

22 juli, Thomas vd Bosch, driemond

22 juli, Barry van Asperen, Weesp

18 juli, Yandi de Herdt, Almere

15 juli, Youp Schaefers, Weesp

08 juli, Charelle Dest, Almere

03 juli, Roman v/d Boog, Weesp

03 Juli, Jayla Poeldijk, Driemond

01 juli, Ricardo Huijsmans, Muiden

27 juni, Oscar Lucken, Ned den Berg

26 juni, Floor Matla, Weesp

25 juni, Willeke Rieken, Weesp

25 juni, Diahann Selissen, Weesp

24 juni, Jens Zuurbier, Weesp

24 juni, Harry v/d Poel, Weesp

23 juni, Sanne Veldman, Weesp

16 juni, Jurgen Galién, Muiden

12 juni, Roos v/d Kemp, Weesp

11 juni, Adriaan Jongman, Weesp

11 juni, Kim Methorst, Driemond

11 juni, Loek Zandee, Weesp

10 juni, Seher Uzun, Almere

05 juni, Cornelis Hogenhout, Driemond

05 juni Suzanne de Groot, Weesp

28 mei, Anna Hollenbeek, Weesp

27 mei, Anna Holtmanns, Nigtevecht

27 mei, Arjan Honing (BE) Weesp

27 mei, Nadia Asghari, Weesp

23 mei Albert Hollander (BE) Weesp

22 mei, Anouk v/d Berg, Weesp

21 mei, Michael Ouwehand, Weesp

21 mei, Niels Dekker, Huizen

16 mei, Patty Haags ma (BE) Weesp

16 mei, Amber Koeman, Weesp

14 mei, Joël Kikkert, Bussum

13 mei, Menno Griffioen, Driemond

12 mei, Sabrina Schol, Weesp

09 mei, Vera Govers, Nigtevecht

08 mei, Yaël Thomas, Driemond

07 mei, Amber Borsch, Weesp

01 mei, Myrthe van Kassel, Weesp

30 apr, Bas Vink, Weesp

30 apr, Remon Geertsma, Weesp

28 apr, Josue Cerneus, Weesp

25 apr, Egbertine Smit (BE) Weesp

23 apr, Michel Vinju, Muiden

17 apr, Daniëlle Dijkgraaf, Weesp

15 apr, Daniél Voogel, Weesp

14 apr, Max Brink, Weesp

09 apr, Max Samson (BE) Weesp

08 apr, Chantal Schreijer, Almere

04 apr, Benedicte Lochtenberg (BE) Weesp

02 apr, Jasper Heeren, Weesp

27 mrt, Frederik Veldhuisen, Nigtevecht

20 mrt, Odette de Bruin, Nigtevecht

19 mrt, Irmo Kokelaar, Weesp

19 mrt, Joy Heijstee, Weesp

18 mrt, Ruben Stricker, Almere

12 mrt, Wendy Veraar, Weesp

11 mrt, Rens Koopmans, Weesp

28 feb, Jeffrey Teppema (BE) Weesp

26 feb, Claudia Hodde, Ned den Berg

26 feb, Thomas Sloter, Almere

25 feb, Danny Jansen, Weesp

25 feb Brigitte Okken, Amsterdam (ZO)

24 feb, Amarantha Walker, Weesp

21 feb, Jeroen Hulsman (BE) Weesp

21 feb, Josse Poppenk, Almere

19 feb, Marie-Louise Aal, Weesp

17 feb, Maartje Groenewegen, Amstelveen

14 feb, Niels Jonker, Weesp

13 feb, Robin Snel, Weesp

06 feb, Olaf Samplonius (BE) Abcoude

06 feb, Jordi Gompelman, Weesp

04 feb, Duane v/d Wilt, Ned den Berg

04 feb, Mitchell Jansen, Weesp

27 jan, Mark v Duijn, Weesp

27 jan, Sabine v Elk, Driemond

23 jan, Eline Rozendaal, Muiden

23 jan, Niels Metten, Weesp

23 jan, Jeroen Groen, Weesp

22 jan, Rebecca v/d Zande, Weesp

21 jan, Karin v Dijk, Amsterdam (ZO)

16 jan, Rachel Janssen, Almere

13 jan, Marcus Oertel, Weesp

10 jan, Lucas Wouters, Weesp

09 jan Jolien Wijnmalen, Weesp

08 jan Carlos Vrolijk, Amsterdam (ZO)

08 jan, Eileen v/d Horn, Weesp

06 jan, Sanne Beniest, Weesp

06 jan, Jelle Henke, Weesp

24 dec, Robin Kalmeijer, Weesp

23 dec, Hidde Bieze, Weesp

23 dec, Lars Calis, Driemond

23 dec, Jasper Vlaanderen, Ned den Berg

20 dec, Stijn Folkertsma, Weesp

18 dec, Rowie Andriessen, Ned den Berg

17 dec, Marieke de Rooy, Weesp

12 dec, Arne Soede (BE) Weesp

09 dec, Jozef v Faassen (BE), Weesp

06 dec, Howard Ruitenbeek (A), Weesp

05 dec, Desley de Haan, Ankeveen

02 dec, Arjan Davids, Weesp

28 nov, Job v Alphen, Weesp

27 nov, Firdevs Ayar, Weesp

27 nov, Hans Keijzer (A), Weesp

25 nov, Nina Gorter, Weesp

19 nov, Aart Groenendaal, Nigtevecht

19 nov, Melissa Knollenburg, Weesp

18 nov, Boy Wilhelm,  Almere

15 nov, Marijn van Voorden, Weesp

11 nov, Denise Willemsteijn, Weesp

08 nov, Bram Duut, Weesp

08 nov Jimmy Havekotte (BE) Driemond

07 nov, Daem Miltenburg, Ned den Berg

05 nov, Kaylee Feddema, Driemond

04 nov, Marvin Prent, Nigtevecht

01 nov, Inge Berkhout (BE) Weesp

31 okt, K v/d Linden, Driemond

30 okt, Ramon Warga, Weesp

22 okt, Milan Lisser, Weesp

17 okt, Dylan Berends, Weesp

17 okt, Jordy Reebergen (A), Weesp

15 okt, Slava Panchuk, Weesp

14 okt, Laura Berendsen, Almere

14 okt, Robin Haas, Weesp

11 okt, Sharon Taling, Weesp

07 okt, Marjolein Seinen, Weesp

03 okt, Quinty Meester, Muiden

02 okt, Priscilla Floore

01 okt, Leroy Bijlsma, Weesp

26 sept, Frans Welter, Weesp

26 sept, Laura Kuipen, Ned den Berg

24 sept, Jelle Nauta, Muiderberg

24 sept, Thomas Snel, Nigtevecht

19 sept, Ewoud Velu, Blaricum

18 sept, Robin van Dijk, Driemond

17 sept, Roy v/d Weijden, Weesp

17 sept, Maudy Seeboldt, Weesp

14 sept, Sydney Gorzelak (A), Weesp

12 sept, Folkert Holtzmann (A), Weesp

11 sept, Wietse Havekotte, Weesp

05 sept, Clinton Bouwman (A), Weesp

05 sept, Dustin van Gorkom, Weesp

05 sept, Fimme v/d Brug, Weesp

05 sept, Mark Hilarius (A), Weesp

02 sept, Remy Tovar, Weesp

30 aug, Mike Vink, Weesp

29 aug, Graham Fergus (A), Weesp

27 aug, Stephanie Vonk, Almere

27 aug, Daniël Blanken (BE) Muiden

23 aug, Stephanie Prinssen, Weesp

19 aug, Tessel van Maanen, Weesp

15 aug, Stefan van Galenlast,Weesp

14 aug, Esther v/d Heide, Weesp

12 aug, Niels Bekkema (A), Weesp

02 aug, Tessa Vonk, Almere

25 juli, Iris Riutenbeek, Ned de Berg

25 juli, Pleun Lammerse, Weesp

22 juli, Bonita Vonk, Nigtevecht

22 jlui, Kyra v Vliet, Driemond

18 juli, Bas Roemburg, Nigtevecht

11 juli, Remco Cramer (BE) Weesp

11 juli, Leo Heijdra, Muiden

11 juli, Rens Bieze, Weesp

10 juli, Samantha Wiersma, Huizen

05 juli, Mikki Haakman, Weesp

04 juli, Lydia Lisser, Weesp

03 juli, Christine de Graaf, Weesp

02 juli, Lynn Broertjes, Weesp

02 jlui, Mark Postma, Weesp

01 juli, Kasper Luiten, Weesp

01 juli, Sjoerd Haas, Weesp

28 juni, Bas Neesen, Weesp

28 juni, Tjeerd Toorenburg (BE) Amsterdam

27 juni, Philip v Zaal, Weesp

27 juni, Vincent Smit, Ned den Berg

27 juni, Bernadette te Broekhorst, Weesp

25 juni, Michael Hutchings, Weesp

21 juni, Pascal v Loon (BE) Almere

18 juni, Julia Bolk, Weesp

14 juni, Lars Folkertsma (BE) Hilversum

11 jnui, Jonathan Snoek, Weesp

05 juni, Wouter Merks, Almere

05 juni, Ronald v Engen, Weesp

04 juni, Anna Romijn, Muiderberg

04 juni, Lois v/d Boog, Weesp

30 mei, Jamie Ravenzwaaij (BE) Weesp

30 mei, Tim Jacobs, Weesp

29 mei, Emma Fillerup, Weesp

29 mei, Gerrit Oosterbroek, Muiden

28 mei, Antonia Groenendaal (BE) Driemond

27 mei, Daan Jacobs, Weesp

24 mei, Remco Koerselman (BE) Weesp

23 mei, Nick v Dijk Ned den Berg

22 mei, Lisa v Zwieten, Muiden

21 mei, Wim Boom, Weesp

17 mei, Sjoerd Wijgh (BE) Amsterdam

15 mei Chantal Kiers, Weesp

15 mei, Max v/d Pol, Ned den Berg

13 mei, Laurens v/d Aar, Ned den Berg

08 mei, Jan Klick (BE) Weesp

08 mei, Tjebbe Harte, Weesp

06 mei, Claire Overduijn, Weesp

03 mei, Annick v/d Mark, Weesp

02 mei, Stan v Dugteren, Weesp

02 mei, Ruben Stuart,Weesp

01 mei, Jurgen Baart, Weesp

26 apr, Karel Hoenderdos, Weesp

26 apr, Shanti Duijzer (BE) Weesp

26 apr, Matthijs Schickendantz, Weesp

24 apr, Tom Lok, Weesp

23 apr, Daniëlle de Gooyer, Weesp

22 apr, Tamara Runjevac, Amsterdam (ZO)

18 apr, Robert Chardet, Weesp

18 apr, Joélle Folkertsma, Weesp

17 apr, Daniélle Mendeszoon, Almere

17 apr, Yke de Vries, Nigtevecht

12 apr, Pieter Nagel (BE) Weesp

11 apr, Joost Krijnen, Muiden

10 apr, Damy Schumacher, Driemond

09 apr, Marieke Sterk, Nigtevecht

03 apr, Melvin Bos, Driemond

03 apr, Joost Tiddens, Weesp

28 mrt, Sophie v Daalen, Bussum

28 mrt, Jurre Bussemaker, Weesp

27 mrt, Marjolein v/d Aar Ned den Berg

27 mrt, Lynn Brandau, Almere

22 mrt, Ferry Munninghoff (BE) Weesp

21 mrt, Emma Kouwenhoven, Muiden

20 mrt, Jitse Morrema, Weesp

18 mrt, Tessa v/d Brakel, Ned den Berg

15 mrt, Paul Sonsbeek (BE) Baarn

08 mrt, Max Bisschops (BE) Weesp

05 mrt, Bo de Bruin, Weesp

04 mrt, Vilma Kukuraityte, Weesp

01 mrt, Bart Dubelaar, Ned den Berg

28 febr, Amber Endres, Weesp

25 febr, Daan Ekema, Weesp

22 febr, Werner Schipper (BE) Weesp

21 febr, Sabine Voigt, Weesp

20 febr, Rick Stol, Weesp

20 febr, Raymond Duvivier, Weesp

20 febr, Floyd v Hees Weesp

15 febr, Christiaan Bastelaar, Muiden

13 febr, Dennis Lekkerkerker, Muiden

08 febr, Lisa Veldhuisen (BE) Nigtevecht

30 jan, David Alberts, Ned den Berg

24 jan, Yvette de Haan, Ankeveen

22 jan, James St John, Muiden

11 jan, Jami v/d Hoorn, Almere

09 jan, Joeri Groenendaal, Driemond

03 jan, Rutger Bosch, Weesp

02 jan, Tommy v/d Heuvel, Muiden

24 dec, Eric Stoop, Weesp

21 dec, René Hermans, Weesp

20 dec, Thijs Dijkman (BE) Abcoude

20 dec, Diede Verweij, Weesp

20 dec, Daan Timmers, Muiden

19 dec, Dorthe Wiebier, Muiden

18 dec, Nikky Naarden, Weesp

17 dec, Mark den Boer, Weesp

12 dec, Axel Peerenboom, Almere

12 dec, Iris Jobben, Weesp

11 dec, Daniël Louw, Weesp

10 dec, Thomas v/d Woude, Bussum

06 dec, Flemming v Diepen, Weesp

03 dec, Saskia Pieterse, Almere

29 nov, Stijn Rademaker, Weesp

28 nov, Olivier Blitzblum, Weesp

26 nov, Mike Wink, Muiden

22 nov, Gino Dekker, Weesp

22 nov, Melissa Lakeman, Weesp

21 nov, Thamar de Vries, Weesp

21 nov, Rene Mafait (BE) Weesp

19 nov, Jamie Ravenzwaay, Weesp

12 nov, Aslye Salzmann, Weesp

07 nov, Rutger Bien, Driemond

07 nov, Lonneke Wims,Weesp

06 nov, Shanti Duijzer, Weesp

01 nov, Els v Dijk, Weesp

01 nov, Myrthe Goudberg, Weesp

30 okt, Sander Louw, Weesp

23 okt, Dennis v/d Manden, Weesp

22 okt, Steven Koestal (BE) Almere

19 okt, Ricardo v Lunteren (BE) Weesp

17 okt, Aart Hogenhout, Driemond

11 okt. Ricardo Schuurman (BE) Driemond

10 okt. Christian Stuijt, Ned den Berg

09 okt, Tom Termeulen, Almere

08 okt, Ilona Pereboom,(BE) Weesp

04 okt, Casper Rollman, Hilversum

02 okt, Maurice Rutten (BE), amsterdam

01 okt, Anne van Alphen, Weesp

28 sept, Mike Vonk (BE), Nigtevecht

27 sept, Beau delahaije (BE), Bussum

27 sept, Nienke Heisteeg, Muiden

26 sept, Alexander Zwankhuizen, Weesp

26 sept, Peter Keijzer, Weesp

21 sept, Raymond Sassen (BE), Almere

20 sept, Quint van Giersbergen (BE), Laren

20 sept, Mikkel Bannenberg, Bussum

14 sept, Sean Metsch (BE), Huizen

12 sept, Bas Schuurman, Weesp

06 sept, Ryan Baltus (BE), Almere

05 sept, Frank Lindenberg, Weesp

30 aug, Tijmen Seinen, Weesp

21 aug, Ricardo Schuurman, Driemond

10 aug, Ruben Voskuil (BE), Weesp

07 aug, Rens Dams, Driemond

02 aug, Dion Thomas, Driemond

01 aug, Jim Morris, Weesp

31 juli, Mitch van Giersbergen (BE), Laren

30 juli, Patrick Padding, Weesp

26 juli, Rick Kost (BE), Amsterdam

26 juli, Rosemary Hulsinga, Nigtevecht

19 juli, Nathalie Slettenhaar, Bussum

12 juli, Niqee Vossen, Weesp

12 juli, Florine Kremer, Muiden

11 juli, Silvana Cavallaro, Muiderberg

10 juli, Martijn Jansen, Muiden

19 juli, Nathalie Slettenhaar, Bussum

12 juli, Niqee Vossen, Weesp

12 juli, Florine Kremer, Muiden

11 juli, Silvana Cavallaro, Muiderberg

10 juli, Martijn Jansen, Muiden